Transmisje Mszy Świętej:
   - niedziele i święta: 
               10:00  19:30
   - dzień powszedni: 
               18:00
 

 

Adwentowy Kosz Pomocy

Kosz, skarbonka i tablica z wypisanymi rzeczami, których potrzebują nasi parafianie to już stały element adwentowego wystroju. Jak zawsze, można też składać żywność, chemię gospodarczą i kosmetyki. Pieniądze ze skarbonki przekażemy osobom potrzebującym na zakup leków lub rehabilitację.

W tym roku na tablicy pojawiły również kartki z napisem „bon energetyczny”. W ten sposób chcemy pomóc osobom i rodzinom, które otrzymają rachunki za prąd, gaz lub ciepło, przekraczające ich możliwości finansowe. Aby skorzystać z tej formy wsparcia należy przyjść do kancelarii parafialnej w godzinach dyżuru z rachunkami lub fakturami, aby ksiądz mógł dokonać przelewu na rachunek firmy dostarczającej energię.

Wierzymy, że jak co roku okażecie swą hojność. Z góry serdecznie dziękujemy.

Zespół Charytatywny

 

 

Adwent u Zmartwychwstańców

 

Roraty od poniedziałku do soboty – godz. 6.30

Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku – godz. 17.00.

Na czas rorat odwołana jest Msza św. o godz. 7.30.

 

Rekolekcje adwentowe od 27.11 do 30.11.2022, prowadzi o. Mariusz Mazur CR

 

Nauki w niedzielę podczas wszystkich Mszy św.

Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.

 

wtorek 29.11 dzień spowiedzi rekolekcyjnej (podczas porannych Mszy św. i od 17.00 do 20.00).

 

 

Zapraszamy na Koncert Charytatywny w przyszłą niedzielę o godz. 16.30. Zespół UNISONO zaśpiewa dla Loesia który ma półtora roku i wadę kości udowej. W lewej nodze kość nie rośnie, a różnica między kończynami sukcesywnie się powiększa. Aktualnie to już 10 cm. Czekają go 4 kosztowne operacje w celu wydłużenia kości udowej. Do dzisiaj udało się uzbierać fundusze na dwie operacje. Teraz zbieramy na kolejne, oraz długotrwałą rehabilitację.